Restaurace

Restaurace se nazývá U koňské dráhy a je velice oblíbená pro svou kuchyni a pokrmy, které se zde hostům nabízejí. Restaurace je stylově zařízena a je nekuřácká. Naleznete zde salonek pro 40 osob, salonek druhý pro 36 osob a letní terasu, která nabízí kapacitu pro 50 osob. Velice rádi vám zde připravíme rodinné oslavy, svatební hostinu či firemní večírky, školení pro skupiny. Každý den nabízíme našim návštěvníkům 7 druhů hotových jídel z české kuchyně. Vaše chuťové buňky jistě také potěší výběr minutkových pokrmů jako jsou ryby, drůbež, předkrmy, steaky, zmrzlinové poháry a jiné speciality. Dále naše restaurace nabízí občerstvení pro skupinové zájezdy, které potěší menu složené ze tří jídel. Menu obsahuje polévku, hlavní chod a dezert. Parkování osobních aut a autobusů je možné přímo před restaruací, kde je soukromé parkoviště pro hosty restaurace. 

Počet míst k sezení:

  • Horní salonek – 36 míst
  • Dolní salonek – 40 míst
  • Terasa – 50 míst (otevřena v letních měsících)

Otevírací doba:

  • 11:00 ÷ 20:30 - otevřeno pouze ČT, PÁ, SO, NE - od 1.1.2024 do 31.03.2024
  • 11:00 ÷ 20:30 - otevřeno pouze PO, ÚT, ST, ČT - od 1.9.2023 do 31.12.2024
  • 11:00 ÷ 20:30 - otevřeno každý den / Open daily - od 12.6.2024 do 31.8.2024

Rezervace:

Ubytování

Nabízíme Vám komfortní ubytování v penzionu U koňské dráhy, které se nachází mezi Českými Budějovicemi a Velešínem. V bezprostřední blízkosti penzionu se nachází klenutý můstek, který je zapsán jako Národní kulturní památka. Tento klenutý můstek je památnou stopou po koněspřežné železnici, která vedla v úseku České Budějovice - Linec a následně byla prodloužena do Gmundenu. V prostředí jižních Čech je možné spatřit mnoho kulturních památek, které stojí za to návštívit. Za zmínku jistě stojí nedaleké historické město Český Krumlov, kde se nachází stejnojmenný státní hrad a zámek. Město je od roku 1992 zapsáno na seznam světového kulturního a přírodního dědictví UNESCO. Přibližně 11 km od penzionu se nachází zřícenina hradu Pořešín. Zřícenina hradu je rozprostřena na skále pod řekou Malší. Okolí penzionu také potěší i milovníky přírody. Kousek od penzionu se nacházejí cyklostezky, které jistě cyklisté rádi využijí. Součástí objektu je vodní nádrž vhodná na koupání v letních měsících včetně soukromé pláže se skokanským můstkem.

Penzion U Koňské dráhy prošel v roce 2013 kompletní rekonstrukcí a nabízíme ubytování ve dvou až pětilůžkových pokojích. Pokoje jsou standartně vybaveny a každý pokoj má své sociální zařízení. Celková kapacita penzionu činí 6 pokojů ( 21 lůžek ).

SNÍDANĚ 

Rádi pro Vás připravíme v restauraci, která patří k penzionu snídani. Snídaně není zahrnuta v ceně ubytování. Cena snídaně je 180,- Kč / osoba.

Wi-fi

Všechny naše pokoje jsou vybaveny wi-fi připojením zdarma.

PARKOVÁNÍ 

Součástí našich služeb je parkování v uzavřeném objektu zdarma.

DALŠÍ SLUŽBY

  • úschovna kol a motocyklů zdarma
  • možnost stanování
  • akceptujeme platební karty

KONTAKTY